Studio 28 M2 / Vista Praca Da Republica / Sp 1302
Studio 28 M2 / Vista Praca Da Republica / Sp 1302 São Paulo jest położony w centrum São Paulo oraz oferuje gościom saunę. 2-pokojowy apartament usytuowany jest 7 min spacerem Praça da República i oferuje prywatny basen kąpielowy.
Najbliższe popularne zabytki to Budynek Martinelli, 900 m, i Zabytkowa szkoła Pátio do Colégio, w niewielkiej odległości stąd. Wieżowiec Edificio Copan znajduje się 1 km od tego apartamentu. Kilka kroków od Studio 28 M2 / Vista Praca Da Republica / Sp 1302 leży Skrzyżowanie ulic Ipiranga i Sao Joao.
Obiekt noclegowy oferuje balkon, restaurację tarasową i miejsce do siedzenia, a także takie udogodnienia jak klimatyzacja. Do dyspozycji gości jest 2 łazienki. Ponadto w pokojach znajdują się suszarka do włosów.
Obiekt jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię. Goście docenią dania kuchni peruwiańskiej w Rinconcito Peruano, zlokalizowanej w ciągu 5-minutowego spaceru stąd. Obiekt znajduje się 800 m od dworca kolejowego Luz. Dzięki luksusowym udogodnieniom, w tym saunie, prywatnemu basenowi kąpielowemu i ogrodowi, goście mogą odpocząć i zrelaksować się.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Wi-Fi
Opcje wyżywienia
- Suszarka do naczyń
- Przybory kuchenne
- Stół na świeżym powietrzu
Do dyspozycji gości w pokoju
- Kącik dzienny
- Stół
- Pralka
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa oferuje Studio 28 M2 / Vista Praca Da Republica / Sp 1302?
Na miejscu Goście Studio 28 M2 / Vista Praca Da Republica / Sp 1302 mogą zrelaksować się korzystając z sauny. - ❓
Czy Studio 28 M2 / Vista Praca Da Republica / Sp 1302 obejmuje kuchnię?
Tak, Studio 28 M2 / Vista Praca Da Republica / Sp 1302 wyposażony jest w pełnowymiarową kuchnię i oferuje kuchenkę mikrofalową. - ❓
Czy Studio 28 M2 / Vista Praca Da Republica / Sp 1302 ma basen?
Studio 28 M2 / Vista Praca Da Republica / Sp 1302 dysponuje prywatnym basenem kąpielowym. - ❓
Czy ten apartament jest w niewielkiej odległości od dworca kolejowego?
Ten apartament oddalony jest o 10 min spacerem od Luz.